Pse njeriu duhet te vdese pse disa vdesin te rinj dhe disa te moshuar? Mos e humbisni

Pse njeriu duhet te vdese pse disa vdesin te rinj dhe disa te moshuar? Mos e humbisni kete ligjerate Pse njeriu duhet te vdese pse disa vdesin…

Kush ka lindur nga vitet 1960 deri më 1990 besoj që është dakord me këto situata! Lexo më shumë

Çadra kushtonte 10 lekë. S’kishim shezlong por uleshim në rërë. S’kishim krem kundër diellit por lyheshim me kos, S’kishim celular por e gjenim njëri-tjetrin me 4 sy….

Disa persona tentuan ta grabisnin vajzen nga rruga ne mes te nates, por ajo qe ndodhi eshte mahnitese..(VIDEO)

Disa persona tentuan ta grabisnin vajzen nga rruga ne mes te nates, por ajo qe ndodhi eshte mahnitese..(VIDEO) Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell…

Stuhia më e tmershme me një shpejtësi prej 171 km në orë hodhi edhe njerëzit në ajër (VIDEO)

Një stuhi e fortë përfshiu provincën e Valencias nga veriperëndimi në juglindje të Spanjës, qytetin Xativa. Është regjistruar një erë me shpejtësi prej 171 km/h, e cila…

Te gjithe Shqiptaret lene koken pas tyre, por ja se cfare nuk keni ditur per to, kur ta merrni vesh do t’i hani dhe me shume

Te gjithe Shqiptaret lene koken pas tyre, por ja se cfare nuk keni ditur per to, kur ta merrni vesh do t’i hani dhe me shume Domatja…

Pas vdekjes së burrit, kjo grua detyrohet të bëhet …!

Pas vdekjes së burrit, kjo grua detyrohet të bëhet …! Pas vdekjes së burrit, u detyrua të bëhet nënë e baba për 7 fëmijët e saj Heroinat…

Nëna duke qarë i jepte lamtumirën vajzës së saj të vdekur,por vuri re diçka të çuditshme dhe bërtiti

Nëna duke qarë i jepte lamtumirën vajzës së saj të vdekur,por vuri re diçka të çuditshme dhe bërtiti Dhimbja e humbjes së një njeriu të dashur është…

Burri i pastrehë nuk i kishte pas kurrë fëmijët, u shokua kur e dëgjoi zërin që thërriste baba!

Burri i pastrehë nuk i kishte pas kurrë fëmijët, u shokua kur e dëgjoi zërin që thërriste baba! Jeta e një beqari të varfër merr një kthesë…

Prindërit braktisën djalin sepse ishte i verbërm vite më vonë, ai shkoi në një vizë tronditëse

Prindërit braktisën djalin sepse ishte i verbërm vite më vonë, ai shkoi në një vizë tronditëse Prindërit braktisën djalin sepse ishte i verbërm vite më vonë, ai…

Me vetëm dy përbërës! Ylli Merja zbulon recetën “magjike” që kuron bajamet

Pothuajse të gjithë njerëzit kanë kaluar sëmundjen e infeksioneve në bajame një herë në jetë. Është një sëmundje që kap lehtësisht shumë njerëz për shkak se është…