Yll e bukur! Zbulohet partnerja e Albi Nakos qe i ka rrembyer zemren, prej 4 vitesh bashkë

Balerini dhe koreografi i njohur shqiptar, Albi Nako ka pak ditë që i është bashkuar shtëpisë më të famshme të Big Brother VIP. Gjatë një bisede me…

Olympia, qyteti i Pirros në Shqipëri (video)

Një qytet që u ngrit dikur nga Pirro i Epirit, sot fshat që po vdes në Shqipëri… Ku ndodhet? Zbulojeni!

Skandali në maternitetin e Beratit/ 40 vjeçarja ndërroi jetë pas lindjes, bashkëshorti: I lanë pjesë nga placenta pa hequr!

Është thelluar më tepër skandali në lidhje me vdekjen e 40-vjeçares Miliena Sadushi, pas lindjes së vajzës së saj të tretë në Maternitetin e Beratit 6-muaj më…

“Kanceri i mori jetën” Juli rrëfen momentet e fundit të Zef Dedës: A më jepni pak frymë?

Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka kujtuar sot babin e tij të ndjerë, Zef Deda duke u shprehur se sa e vështirë është të shohësh…

TURP/ Shqiptari i revoltuar me shqiptarët e ndryshon emrin shqip në sllav, tani quhet Zhivko (VIDEO)

Mark Geci nga Tropoja, ka qenë i burgosur në kohën e rregjimit komunist në Shqipëri. Pasi tenton të ik nga Shqipëria ai kapet dhe burgoset. Refuzoj te…

Bëhet virale videoja kur burri i Arbana Osmanit zbuloi se Arbër Hajderi merr informata nga regjia përmes orës inteligjente

Në rrjetet sociale është shpërndarë së fundmi një video e vjetër e ish-regjisorit të Big Brother VIP Albania, Eduart Grishaj, e cila po shkakton debat tek ndjekësit…

‘Në “Big Brother” ka fantazma’! Erjola qan me dënesë: Çohesha me shenja në trup, i kërkova Ervinit që të më … (Video)

Modelja Erjola Doçi ka shpërthyer në të qara brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Teksa bisedonte me banorët, ajo ka rrëfyer se ka vuajtur prej kohësh…

“Më ka shpëtuar jetën”/ S hpërthen në lot Elvisi kur gjen babanë…

Elvisi rrëfeu sonte në “Big Brother VIP” linjën e tij të jetës. Mes lotësh, ai foli për babanë dhe betejën për jetën pas një hemorragjie në stomak….

Mevlan Shanaj: Xhanfise Keko, “gruaja e çuditshme” e Tiranës dhe regjisorja që konkurronte burrat më të zëshëm të ekranit!

Nga Mevlan Shanaj Xhanfise Keko, regjisore e madhe jo vetëm shqiptare! Ajo me filmat “Kur xhirohej një film”, “Beni ecën vet”, “Tomka dhe shokët e tij”, ka…

Acar në vend/ E shtuna mbyllet me mot të paqendrueshëm, por ja cfarë do ndodh në ditët e ardhshme ‘Temperaturat do…’

I gjithë territori i vendit tonë që prej mbrëmjes së djeshme është përfshirë nga moti i keq, ku veriu i vendit është përfshirë nga dëbora dhe pjesa…