Ku përfunduan fëmijët e lindur nga përdhunimet e paramilitarëve?

Ku përfunduan fëmijët e lindur nga përdhunimet e paramilitarëve? Shumë gra i dhanë fund … Ku përfunduan fëmijët e lindur nga përdhunimet e paramilitarëve? Shumë gra i…

“U luta të mi mbysin vajzat paramilitarët serbë”, trauma e gruas nga Kosova që u përdhunua në sy…

“U luta të mi mbysin vajzat paramilitarët serbë”, trauma e gruas nga Kosova që u përdhunua në sy… “U luta të mi mbysin vajzat paramilitarët serbë”, trauma…

Të mos e çosh punën dëm. Mësimi që i dha një biznesmen djalit të tij dembel. Çdo prind duhet ta bëjë

Një biznesmen kishte një djalë dembel, të cilit i pëlqenin vetëm dëfrimet. Biznesmeni donte që i biri të ishte punëtor dhe i përgjegjshëm si i jati. Ai…

Sapo doli nga Big Brother / Ish-banori i propozon për martesë të dashurës LIVE në emision

Lidi ishte një nga konkurrentët që u fut sëfundmi në shtëpinë e Big Brother VIP megjithatë qëndrimi i tij nuk zgjati shumë. Ai spikati menjëherë me lojën…

“U diagnostikua me kancer gjiri, bashkëshorti e braktisi”, mjekja tregon rastin

“U diagnostikua me kancer gjiri, bashkëshorti e braktisi”, mjekja tregon rastin “U diagnostikua me kancer gjiri, bashkëshorti e braktisi”, mjekja tregon rastin

Burri e braktisi në spital pasi u diagnostikua me kancer, gruaja nga Tirana bën kërkesën prekëse: Dua që..

Thirrja e përulur e një zonje me kancer, e braktisur nga bashkëshorti: “Ju lutem më ndihmoni s’mundem më jam e vetme ” Zonja ka nevojë urgjente për…

Të mërkurën vjen kthesa e Motit / Del parashikimi për javën në vijim sipas SHMU (TABELA për 5 ditë)

Sipas parashikimeve te SHMU, për javën që presim përpara, vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qëndrueshme pasi fillimi i javës parashikohet me mot…

E pandehte të vdekur, vëllezërit shihen dhe përqafohen për herë të parë pas 44 vitesh!

Historia e dytë që vjen në “Ka Një Mesazh Për Ty” është rrëqethëse. Moderatori i së “Dielës Shqiptare” në Tv Klan shpjegon se si një nënë e…

“Dy ditët më të nxehta të javës, më pas..” Sinoptikani tregon çfarë MOTI pritet këtë javë në vendin tonë..

Sipas parashikimeve të motit nga MeteoAlb, temperaturat këtë javë pritet të jenë të larta ndërkohë dy ditët më të nxehta pritet të jetë dita e sotme dhe…

“Në Maj priten shifra rekord” Sinoptikania Porja zbulon parashikimin e motit deri të dielën..

Kjo javë që sapo ka nisur do të karakterizohet anomali të theksuara të motit. Sinoptikania e Meteoalb Lajda Porja në një intervistë për “Ora News” u shpreh…