Zgjidhni një kartë për të zbuluar se sa fat ju pret muajin tjetër

A. Kupat Ndërsa peshku takohet me ujin, muaji i ri do t’ju sjellë shumë gjëra interesante. Ndonjëherë mund të mos merrni përgjigje nga njerëzit përreth jush, por…

Zgjedhja juaj përcakton se cila Mandala shpirtërore jeni

Mandala # 1: Intuitë Ju jeni Mandala e Intuitës. Mandala juaj mbart frymën e bufit. Bufi ju sjell shqisën e të parit dhe aftësinë e tij për…

Merrni një mesazh special nga engjëlli juaj i preferuar

Engjëlli n.1: Mirësia Kjo kartë tregon se ju është grumbulluar shumë energji negative në këtë periudhë dhe kjo ju ka krijuar shumë probleme. Së shpejti gjithçka do…

Merr një mesazh special për këtë fundjavë

Drejtësia Ky punim na tregon për qëndrimet që kemi përballë situatave, veprimet korrekte. Hidhini një sy situatave që do të merrni përsipër si angazhim, mendoni dhe mendoni…

U bë ‘milioner’ me “Its my Love”, Valon Maloku pozon para veturës luksoze

Valon Maloku, që kur mori në dorë drejtimin e emisionit It’s My Love, ai u bë shpesh herë pjesë e mediave rozë. Maloku disa herë mori vëmendje…

Meriton & Ilnisa apo Romeo & Heidi / Cila nga dasmat dhuroi më shumë emocione

Në këtë edicion të tretë të “Big Brother VIP” janë organizuar dy dasma brenda shtëpisë më të famshme në ShqipëriNë dasmën e parë çift ishte Ilnisa Agolli…

Cfarë dhimbje! Zi e madhe në familjen e këngëtares së famshme, humb njeriun e zemrës ‘Eshtë ditë zie për të gjithë ne…

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka ndarë një lajm të hidhur me fansat. Në një postim të shpërndarë në InstaStory, artistja zbulon se i ka…

Vritet gjarpri më i madh në botë

Gjarpri më i madh në botë, Ana Julia, që ishte 8 metra i gjatë dhe i rëndë sa një mundës sumo është qëlluar për vdekje nga gjuetarët…

Pse në rrjet po ngrihen dyshime ? Kunata është autore e BBV dhe ky banor përflitet si fitues

Duke qenë një nga programet më të ndjekur, ashtu si në çdo edicion të “Big Brother Vip”, edhe këtë vit nuk kanë munguar teoritë e ndryshme “konspirative”…

Shkoi në Polici për të denoncuar ish-gruan dhe vajzën se ia rrahën të dashurën, burri arrestohet

Një burrë nga Mitrovica ka denoncua në Stacionin Policorë ish-bashkëshorten dhe vajzën e tyre. Sipas tij, dy të dyshuarat kanë sulmuar atë dhe të dashurën e tij….