Nëna duke qarë i jepte lamtumirën vajzës së saj të vdekur,por vuri re diçka të çuditshme dhe bërtiti


Nëna duke qarë i jepte lamtumirën vajzës së saj të vdekur,por vuri re diçka të çuditshme dhe bërtiti

Dhimbja e humbjes së një njeriu të dashur është e paimagjinueshme por dhemb më shumë kur nuk mund të thuash lamtumirë. Teresa Baker përjetoi këtë kur ajo humbi vajzën e saj të vetme, por me humbjen erdhi një Zbulim krejtësisht i papritur.

Historia e Terezës filloi kur martesa e saj e parë përfundoi në një mënyrë shumë të pazakontë. Ajo ishte e martuar prej shtatë vjetësh kur ish-bashkëshorti i saj Mattheë vendosi të dorëhiqej.

Shumë çifte dëshironin që marrëdhënia e tyre të ishte si ajo e Terezës dhe Mattheës sepse ata ishin të pandarë, por marrëdhënia e tyre mori një kthesë për keq kur Tereza mbeti shtatzënë.

Related Posts

Tifozja kroate Ivana Knoll arrin në Gjermani për kampionatin, ankohet për kushtet e akomodimit: s’jam e kënaqur natën e paguajta….1

Tifozja e famshme kroate, Ivana Knoll ka arritur në Gjermani ku është duke u përgatitur për Euro 2024, dhe në një story në Instagram ka shprehur zhgënjimin…

“Ku gjen më mirë” – Bebe Rexha befason në fotografitë e reja ndërsa shkruan në shqip

“Ku gjen më mirë” – Bebe Rexha befason në fotografitë e reja ndërsa shkruan në shqip Para 17 ore Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka…

“Fillimisht mjekët nuk dhanë diagnozë të saktë”, Arta Bajrami flet për dy fëmijët me spektrin e autizmit

“Fillimisht mjekët nuk dhanë diagnozë të saktë”, Arta Bajrami flet për dy fëmijët me spektrin e autizmit Pak ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami, ndau me publikun…

Sëmundje të rënda të diagnostikuara nëpërmjet sinjaleve të lëkurës

Zbuloni se si sinjalet e lëkurës mund të ndihmojnë në diagnostikimin e saktë të sëmundjeve serioze, duke çuar në trajtim në kohë dhe rezultate të përmirësuara. Sëmundjet…

SHENJA TË RËNDËSISHME TË SËMUNDJEVE TË RËDA

Sinjalet e lëkurës ofrojnë të dhëna jetike për sëmundje të rënda, duke përshpejtuar trajtimin. “Skuqjet e vazhdueshme dhe të rënda kërkojnë kujdes mjekësor,” paralajmërojnë ekspertët. Kushtet si…

SHTATË (7) GJËRA QË MBLLOJNË PORET TUAJ DHE SHKAKTOJNË AKNE

7 gjërat që bllokojnë poret tuaja dhe shkaktojnë puçrra Poret: Ne të gjithë kemi këto hapje të vogla në lëkurën tonë për çlirimin e djersës dhe vajit,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *