“Arsyet pse grekët e mbështetën sot Kosovën dhe ‘grushti’ që mori Vuçiçi”

“Arsyet pse grekët e mbështetën sot Kosovën dhe ‘grushti’ që mori Vuçiçi” “Arsyet pse grekët e mbështetën sot Kosovën dhe ‘grushti’ që mori Vuçiçi”

‘A do shkonit me një burrë tjetër?’ debat i fortë mes aktivisteve Mali dhe Huduti

‘A do shkonit me një burrë tjetër?’ debat i fortë mes aktivisteve Mali dhe Huduti ‘A do shkonit me një burrë tjetër?’ debat i fortë mes aktivisteve…

MBARON ULTIMATUMI / Flet babai i gruas së dytë të hoxhës: ‘Tradhti, në korrik.

MBARON ULTIMATUMI / Flet babai i gruas së dytë të hoxhës: ‘Tradhti, në korrik. MBARON ULTIMATUMI / Flet babai i gruas së dytë të hoxhës: ‘Tradhti, në…

Vajzën ma vranë, që 13 vite s’vij në Kosovë’, përlotet nëna, misteri i vdekjes së Kosovare Kurtaj

Vajzën ma vranë, që 13 vite s’vij në Kosovë’, përlotet nëna, misteri i vdekjes së Kosovare Kurtaj Vajzën ma vranë, që 13 vite s’vij në Kosovë’, përlotet…

I dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë ishte përdorues i lëndëve narkotike

I dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë ishte përdorues i lëndëve narkotike I dyshuari për vrasjen e gruas në Pejë ishte përdorues i lëndëve narkotike

“Dua të dal”/ Jetmiri kërkon të lërë shtëpinë: Po më bëhen padrejtësi! Ledjon Liço: Kjo nuk është burrëri, por frikacakëri

Banori i Big Brother VIP3, Jetmiri, ka kërkuar të lërë shtëpinë pasi pretendon se po i bëhen padrejtësi. Jetmir: A mund të dal nga dera e kuqe?…

Emri i gruas që u vra sot në Pejë

Një grua është vrarë mëngjesin e sotëm në qendër të Pejës. Dyshohet se gruaja është vrarë me armë zjarri nga burri i saj Edmond Lajçi. Mësohet se…

‘E donte shumë, fëmijët panë gjithçka’, familjarja rrëfen detaje nga vrasja e Gjyljeta Ukellës

‘E donte shumë, fëmijët panë gjithçka’, familjarja rrëfen detaje nga vrasja e Gjyljeta Ukellës ‘E donte shumë, fëmijët panë gjithçka’, familjarja rrëfen detaje nga vrasja e Gjyljeta…

‘Pasnesër do festonte ditëlindjen’, mes lotëve flet familjarja e Gjyljeta Ukella

‘Pasnesër do festonte ditëlindjen’, mes lotëve flet familjarja e Gjyljeta Ukella ‘Pasnesër do festonte ditëlindjen’, mes lotëve flet familjarja e Gjyljeta Ukella

U dhunua nga njerka dhe babai, rrëfimi tejet i dhimbshëm e plot lot nga burri që përjetoj tmerrin

U dhunua nga njerka dhe babai, rrëfimi tejet i dhimbshëm e plot lot nga burri që përjetoj tmerrin U dhunua nga njerka dhe babai, rrëfimi tejet i…