“Ku gjen më mirë” – Bebe Rexha befason në fotografitë e reja ndërsa shkruan në shqip

“Ku gjen më mirë” – Bebe Rexha befason në fotografitë e reja ndërsa shkruan në shqip
Para 17 ore

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka marrë vëmendje në postimin e fundit.

Bukuroshja, me origjinë nga Dibra, ka ndarë me 12 milionë ndjekësit disa fotografi provokuese.

Ajo që bie në sy është përshkrimi që ia ka vënë këtyre imazheve, ndërsa ka shkruar në gjuhën shqipe.


“Ku gjen më mirë?”, ka qenë mbishkrimi që bukuroshja 34-vjeçare i ka vënë këtij postimi.

Të gjitha lajmet nga Bebe Rexha
Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Bebe Rexha
Kjo ka befasuar të gjithë pasi Bebe nuk është se e di edhe aq mirë shqipen, duke qenë se ka lindur dhe është rritur në Amerikë.


Babai i saj theksojmë se është shqiptar nga Dibra e Maqedonisë. Ai shkoi në ShBA së bashku me bashkëshorten edhe kjo shqiptare me origjinë nga Gostivari.

Familja Rexha vlen të ceket se i ruan lidhjet tejet shumë me te afërmit në Maqedoni. /Telegrafi/
https://telegrafi.com/ku-gjen-mire-bebe-rexha-befason-ne-fotografite-e-reja-ndersa-shkruan-ne-shqip/#:~:text=View%20this%20post,Bebe%20Rexha%20(%40beberexha)

Related Posts

Tifozja kroate Ivana Knoll arrin në Gjermani për kampionatin, ankohet për kushtet e akomodimit: s’jam e kënaqur natën e paguajta….1

Tifozja e famshme kroate, Ivana Knoll ka arritur në Gjermani ku është duke u përgatitur për Euro 2024, dhe në një story në Instagram ka shprehur zhgënjimin…

“Fillimisht mjekët nuk dhanë diagnozë të saktë”, Arta Bajrami flet për dy fëmijët me spektrin e autizmit

“Fillimisht mjekët nuk dhanë diagnozë të saktë”, Arta Bajrami flet për dy fëmijët me spektrin e autizmit Pak ditë më parë, këngëtarja Arta Bajrami, ndau me publikun…

Sëmundje të rënda të diagnostikuara nëpërmjet sinjaleve të lëkurës

Zbuloni se si sinjalet e lëkurës mund të ndihmojnë në diagnostikimin e saktë të sëmundjeve serioze, duke çuar në trajtim në kohë dhe rezultate të përmirësuara. Sëmundjet…

SHENJA TË RËNDËSISHME TË SËMUNDJEVE TË RËDA

Sinjalet e lëkurës ofrojnë të dhëna jetike për sëmundje të rënda, duke përshpejtuar trajtimin. “Skuqjet e vazhdueshme dhe të rënda kërkojnë kujdes mjekësor,” paralajmërojnë ekspertët. Kushtet si…

SHTATË (7) GJËRA QË MBLLOJNË PORET TUAJ DHE SHKAKTOJNË AKNE

7 gjërat që bllokojnë poret tuaja dhe shkaktojnë puçrra Poret: Ne të gjithë kemi këto hapje të vogla në lëkurën tonë për çlirimin e djersës dhe vajit,…

15 shenja psikologjike që dikush ju pëlqen

Doni të hidhni një hap të rëndësishëm në jetë, por po hezitoni? Lexoni 30 thënie motivuese nga personalitete botërore që do ju ndihnojnë të tejkaloni “ngërçin” e…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *